Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy ofertę o pufy i skrzynie niestandardowe. Do tej kategorii możemy śmiało zaliczyć różnego rodzaju siedziska tapicerowane których nie znajdziecie w gotowych propozycjach mebli. Podobnie jak w przypadku paneli tapicerowanych możliwości są niemal nieograniczone.

Do wyboru mamy niezliczoną ilość tkanin, kombinacji przeszyć, pikowania a także dodatki w postaci listew ozdobnych, kryształków i kołatek. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać mebel będący uzupełnieniem Państwa już obecnego wyposażenia, ale także nowoczesną wizją projektanta wnętrz.

Pytania oraz zamówienia prosimy kierować na adres mailowy lub telefonicznie:

• mail topmebskiba@gmail.com
• telefon Piotr 695 293 129
• telefon Monika 695 293 135

Z przyjemnością doradzimy i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Cena ostateczna zależy od wielkości, tkanin i dodatków.


Pufy na wymiar

Nasze siedziska wykonujemy z najwyższą starannością o każdy szczegół. Zlecając nam zrobienie pufy lub skrzyni o niestandardowych wymiarach mają Państwo pewność że mebel zostanie dostosowany dokładnie do Waszych potrzeb. Śmiało podejmujemy się niemal każdego wyzwania, bez względu czy ma to być bogato zdobiony kufer, ascetyczny puf lub nietypowa skrzynia tapicerowana.