Panele tapicerowane szturmem zdobywają nasze domy. To już nie tylko element ściany z łóżkiem w sypialni ale również pokojów dziecięcych, młodzieżowych, a nawet salonów.

Także my wykonujemy panele tapicerowane w niemal nieograniczonej formie, kolorystyce i dodatków. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych chcących odmienić swoje wnętrze, jak i projektantów poszukujących nowoczesnych, nietuzinkowych rozwiązań. Jeśli jesteście zainteresowani panelami zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wielkości, ilości modułów, kolorów, tkanin oraz dodatków.

Już dziś napisz do nas lub zadzwoń:

• mail topmebskiba@gmail.com
• telefon Piotr 695 293 129
• telefon Monika 695 293 135

Pamiętajcie, jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia.

panele%20pionowe%20jasne.jpg

panele ścienne tapicerowane

ściana z paneli


Dlaczego warto kupować panele u producenta?


Nasze wnętrza coraz częściej wyposażamy w meble i dodatki tworzone dokładnie na potrzeby mieszkańców. Patrząc na odmienność upodobań i różnorodne gusta nie jest to proste, zwłaszcza że pomimo ogromnemu wyborowi w sklepach, wiele rzeczy jest powielanych.

Zamawiając panele u producenta otrzymujecie Państwo produkt zrobiony dokładnie pod Wasze potrzeby i oczekiwania. Z powodzeniem możemy wykonać pikowania guzikami, kryształkami, pikami, a także przeszycia. Bardzo efektowanie wyglądają z haczykami na ubrania i w połączeniu ze skrzyniami tworzą elegancki mebel do przedpokoju.

Ciekawym rozwiązaniem jest panel składający się z modułów, które można dowolnie łączyć. Pozwala to na uzyskanie kontrastów, indywidualnego układu z różnych wielkości a nawet efekt ściany 3D. Tajemnica tkwi w odpowiednim dobraniu kolorów i grubości pianki.